Co oferujemy

Oferujemy Wam samodzielne mieszkanie na piętrze naszego domu. W skład mieszkania wchodzą 2 sypialnie (2, 3 osobowe), pokój dzienny, łazienka, w pełni wyposażona kuchnia, balkon, no i oczywiście oddzielne wejście dla gości. Wszystkie pomieszczenia posiadają nowe wyposażenie.

Przed domem znajduje się zaczątek placu rekreacyjnego. W ofercie proponujemy też 8 kajaków, ogniska pod gwiazdami, a także niezapomniane wycieczki po Biebrzańskim Parku Narodowym z licencjonowanym przewodnikiem. Wspomnieliśmy, że kwatera dysponuje samodzielną kuchnią (lodówka, kuchenka gazowa i pozostałe wyposażenie), a więc mogliby Państwo samodzielnie przygotowywać posiłki z produktów zakupionych w jednym z trzech pobliskich sklepów spożywczych.

Jeśli do nas przyjedziecie, służymy dobrą radą jak ciekawie i miło spędzić czas nad Biebrzą. Gospodarz jest ponadto licencjonowanym przewodnikiem terenowym na Dolinę Biebrzy. Możemy razem zwiedzić ciekawe miejsca, zobaczyć pracę garncarza, kowala, łyżkarza, kołodzieja, bądź też warsztat tkacki, gdzie wykonuje się tkaniny dwuosnowowe. Jesteśmy przekonani, że nad Biebrzę warto przyjechać, pooddychać świeżym powietrzem, popływać kajakiem, pospacerować wśród łąk, wypoczšć i nabrać sił przed nowymi wyzwaniami w pracy i życiu codziennym.

Odległości do wybranych miejsc:

Ośrodek zdrowia – 500 m
Apteka – 400 m
Kąpielisko – 400 m
Kajaki – na miejscu
Restauracja – 15 km
Las – 2 km
Kościół rzymsko-katolicki – 400 m
Sklepy spożywcze (3) – 400 m – 1,5 km
Poczta – 400 m
Przewodnik terenowy – na miejscu